•  Ranne zostały cztery osoby podróżujące seatem.
     Ranne zostały cztery osoby podróżujące seatem. Fot. Jacek Tarski
12.04.2018

Wypadek na ul. Zagórskiej. Cztery osoby poszkodowane

Tarnogórska policja dochodzi przyczyn zdarzenia, jakie miało miejsce 12 kwietnia na ul. Zagórskiej w Tarnowskich Górach. Około godz. 10 zderzyły się tam osobowy seat i ciągnik siodłowy z naczepą.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca seata nie zachował odpowiedniego odstępu i wjechał w tył naczepy. Osobówkę prowadził 26-letni bytomianin. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala, podobnie jak pasażerowie - 31-letnia kobieta i dwoje dzieci w wieku pół roku i 13 lat.

Przód seata został mocno rozbity. Z silnika wyciekły płyny, które zdezaktywowali strażacy. Na miejscu wypadku byli strażacy z jednostki Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowskich Górach i ochotnicy z OSP "Florian" w Strzybnicy.Przyjechały też dwie karetki pogotowia. 

Wypadek na Zagórskiej, która jest fragmentem drogi krajowej nr 11 spowodował utrudnienia w ruchu. Samochody w obu kierunkach (w stronę Tarnowskich Gór i Strzybnicy) były przepuszczane wahadłowo. Nic dziwnego, że na drodze, w obie strony, tworzyły się długie korki. (CR)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.