•  Rannego przetransportowano do śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, potem do szpitala w Sosnowcu.
     Rannego przetransportowano do śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, potem do szpitala w Sosnowcu. Fot. Jacek Tarski
10.07.2018

Wypadek przy załadunku. Rannego zabrał śmigłowiec

W jednej z firm przy ul. Hutniczej w Tarnowskich Górach doszło do poważnego wypadku. Podczas załadunku na ciężarówkę stalowe elementy przygniotły pracownika. Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego rannego przetransportowano do szpitala.

Wypadek zdarzył się dzisiaj, 10 lipca, około godz. 11 na placu firmy przy ul. Hutniczej, w pobliżu wiaduktu. Według pierwszych, nieoficjalnych informacji, z haka dźwigu, który ładował na ciężarówkę stalowe elementy, urwał się ładunek. Z przyczepy spadł pracujący przy załadunku 54-letni mężczyzna, którego przygniótł ciężar. Na miejscu były straż pożarna i policja, zadecydowano również o wezwaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Zabrał rannego do szpitala w Sosnowcu. Okoliczności wypadku wyjaśniać będzie policja oraz inspekcja pracy. (CR)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.