• Autobusem podróżowały dzieci.
    Autobusem podróżowały dzieci. Fot. Dariusz Chludziński OSP Świętoszowice
10.11.2017

Zderzenie skody i autobusu, którym jechało 40 dzieci

Na tzw. starej czwórce, drodze nr 94 w Boniowicach w gminie Zbrosławice, doszło do kolizji. Zderzyły się autobus i osobowa skoda.

Jak informują druhowie z OSP w Świętoszowicach, autobusem podróżowało 40 dzieci w wieku 13-16 lat, 4 opiekunów i kierowca. Skodą jechały 2 osoby. Kierowcy autobusu udzielono pomocy medycznej. Całe zdarzenie, które miało miejsce dziś, 10 listopada przed południem, zostało sklasyfikowane jako kolizja. Za jej spowodowanie kierowca skody został ukarany mandatem.

Zdjęcia: Dariusz Chludziński OSP Świętoszowice.

(CR)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.