28.11.2019

Wypadek w domu w Kaletach. Nie żyje 58-latka

Wczoraj, 27 listopada zaniepokojeni sąsiedzi zawiadomili policję, że od trzech dni nie widzieli 58-latki, a dom jest zamknięty.

Do Kalet pojechali policjanci. Poprosili o pomoc strażaków, którzy wyważyli okno. Mundurowi przeszukali dom, nie było żadnych śladów włamania. Na betonowych schodach do piwnicy znaleźli ciało właścicielki. Niestety, nie żyła. Obrażenia wskazywały na to, że spadła ze schodów. Prawdopodobnie doszło do nieszczęśliwego wypadku, jednak prokuratura zleciła sekcję zwłok. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.