05.07.2018

Wypadek w Orzechu. Sprawca uciekł

W Orzechu motorowerzysta spowodował wypadek i uciekł. Na ul. Zagórskiej inny motorowerzysta nie wyhamował i wjechał w tył renault kadjar.

Wczoraj, 4 lipca przed godz. 12 z ul. Bytomskiej w ul. Wieczorków w Orzechu zjechał motorower. Na wysokości ul. Łąkowej nie ustąpił pierwszeństwa 38-letniemu motorowerzyście. Ten przewrócił się i z obrażeniami nogi i ręki trafił do „Urazówki”. Sprawca uciekł.

Tego samego dnia po godz. 15 ul. Zagórską, w kierunku centrum Tarnowskich Gór jechał motorowerzysta. Nie wyhamował i wjechał w tył renault kadjar. Nikomu nic poważnego się nie stało, ale kierowcę jednośladu zabrano do szpitala. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.