•  
      Fot. Archiwum policji
04.12.2018

Wypadek w Świerklańcu. Jeden z kierowców nieprzytomny

Wczoraj, 3 grudnia późnym wieczorem zderzyły się dwie osobówki na skrzyżowaniu ul. Stabińskiego i Tarnogórskiej w Świerklańcu.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący seatem leonem 21-letni tarnogórzanin wyjeżdżał z podporządkowanej ul. Stabińskiego. Nie udzielił pierwszeństwa vw passatowi jadącemu ul. Tarnogórską, w kierunku Nakła Śląskiego. Za kierownicą vw siedziała 33-letnia tarnogórzanka. Oba auta wylądowały w rowie.

Kierowca seata był nieprzytomny i odwieziono go do szpitala. Pasażer seata i kierująca vw sami wyszli z samochodów, przy czym kobieta wymagała pomocy medycznej i też została zabrana do szpitala. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.