•  
      Zdjęcia: Jarosław Myśliwski
12.06.2019

Wypadek w Świerklańcu. Małe dziecko w szpitalu

Do wypadku doszło dziś rano, 12 czerwca na ul. Parkowej w Świerklańcu, na wysokości wjazdu do parku.

Zderzyły się citroen i audi. Z ustaleń policji wynika, że jadąca audi 32-latka wyjeżdżała z parku. Nie ustąpiła pierwszeństwa citroenowi, jadącemu od strony Piekar Śląskim w kierunku restauracji Villa Park. Audi uderzyło w tylne lewe koło citroena. W efekcie citroen dachował.

Do szpitala zabrano prowadzącego citroena 31-latka oraz pasażerów - matkę, 29-latkę z 2-miesięcznym dzieckiem. (esp)

Jeżeli jesteście świadkami wypadku, kolizji czy innego zdarzenia, zrobiliście zdjęcia albo macie nagranie z kamery samochodowej, prosimy o przesłanie tych materiałów na gwarek@gwarek com.pl albo przez FB, wraz ze zgodą na publikację.


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.