•  
      Fot. KM PSP w Piekarach Śląskich
31.07.2019

Wypadek. 5 osób w szpitalu

Dziś w Piekarach Śląskich na ul. Bednorza i Roździeńskiego doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem.

Z wstępnych ustaleń służb, wynika, że kierowca samochodu osobowego, mieszkaniec Rabki-Zdroju, wyjeżdżając z ul. Bednorza nie udzielił pierwszeństwa autobusowi komunikacji miejskiej. W wyniku tego doszło do zderzenia.

Poszkodowanych jest 5 osób – 4 pasażerów autobusu i pasażer jadący w osobówce. Wszyscy trafili do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi. 

Na miejscu, po godz. 14.30 służby wciąż prowadziły czynności. Ruchem kierują policjanci, trzeba liczyć się z utrudnieniami.

(aj)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.