• – Lanzarote to miejsce magiczne, z iście księżycowym krajobrazem, który zapada w pamięć na całe życie – mówi Aleksandra Płomińska.
    – Lanzarote to miejsce magiczne, z iście księżycowym krajobrazem, który zapada w pamięć na całe życie – mówi Aleksandra Płomińska. Archiwum A. Płomińskiej
12.08.2017

Wyspa 300 kraterów

Często podróżuje. Lubi poznawać nowe miejsca, kultury, ludzi i smaki. Który z wakacyjnych wyjazdów zrobił szczególne wrażenie na Aleksandrze Płomińskiej, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Miasteczku Śląskim?

– Podróże są dla mnie sposobem na doładowanie baterii, lekarstwem na monotonię, a także idealnym sposobem na poznawanie nowych miejsc, kultur, ludzi i smaków. Nie mam jednej lokalizacji, do której wracam. Staram się za każdym razem szukać innego, nowego kierunku wyjazdu – i…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 32 z 14.08.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.