•  
      Fot. Archiwum TGF
27.02.2020

Wystawa Tarnogórskiej Grupy Fotograficznej

W piątek, 28 lutego w Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim odbędzie się wernisaż wystawy “Tarnogórski”. Początek o godz. 17. Będzie można na niej zobaczyć zdjęcia Tarnogórskiej Grupy Fotograficznej.

Na wystawie będzie można zobaczyć fotografie 12 członków Tarnogórskiej Grupy Fotograficznej. Są to: Katarzyna Bryk, Agnieszka Drechsler, Joanna Dymerska, Sławomir Głaz, Ola Horzela, Mariusz Korzus, Piotr Lisek, Kazik Łastowski, Witold Nejman, Katarzyna Pyka, Patrycja Surmik, Krzysztof Ścigała. Autorzy pokazują na fotografiach charakterystyczne obiekty i miejsca znajdujące się w powiecie tarnogórskim. Powstały w czasie pleneru.

Wystawa jest wynikiem udziału TGF w projekcie "Powiat tarnogórski obiektywem malowany", na który stowarzyszenie otrzymało dofinansowanie z tzw. małego grantu Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach. Można ją oglądać do 8 marca.

(aj) 


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.