•  
      Fot. Archiwum
23.02.2020

Wystawa Łukasza Kowalskiego

OnTheRoad – to tytuł wystawy fotograficznej Łukasza Kowalskiego w ramach VI Tarnogórskich Dni Kultury Podróżniczej w Tarnogórskim Centrum Kultury.

Wystawa zostanie otwarta w piątek, 28 lutego o godz. 19.30. Będzie można na niej zobaczyć 20 fotografii wykonanych przez Łukasza Kowalskiego podczas podróży z kilku ostatnich lat. Część zdjęć nie była wcześniej publikowana. Kadry pochodzą z wyjazdów prywatnych, jak i zawodowych.

Łukasz Kowalski jest fotografem, pasjonatem podróżowania, który zwiedził w swoim życiu blisko 60 krajów. Na co dzień zajmuje się fotografią jeździecką i z niej jest najbardziej znany, ale to właśnie dzięki podróżom połknął bakcyla fotografowania. Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany w konkursach ogólnopolskich oraz międzynarodowych (m.in. Monochrom Photography Awards, Grand Press Photo, International Photographer of the Year).

(aj)


Artykuł ukazał się w GWARKU 8/2020 z 25.02.2020

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.