• W kolekcji najwięcej jest łyżeczek z Finlandii.
    W kolekcji najwięcej jest łyżeczek z Finlandii. Fot. Agnieszka Reczkin
09.09.2017

Łyżeczki z różnych stron świata

W kolekcji ma łyżeczki z kilkunastu krajów. Tylko dwie kupiła. Resztę dostaje od rodziny i znajomych. Jeszcze tylko do 15 września w miasteczkowskiej bibliotece można oglądać zbiory Krystyny Kamińskiej.

Krystyna Kamińska zaczęła zbierać łyżeczki w 2000 roku. Pierwsza w kolekcji była ta z Yorku. – Jest dla mnie podwójnie cenna, bo musiałam za nią zapłacić i to aż 6 funtów. Trzy razy wracałam do stoiska, zanim zdecydowałam się na…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 36/2017 z 12.09.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.