•  Nagrody odbierają gimnazjaliści. W kategorii wiedza III miejsce zajęła Maria Gulba z SP3, II Kamil Dudziński z SP9, wygrała Angelika Lubosz z SP10. Nagrody wręcza burmistrz Arkadiusz Czech.
     Nagrody odbierają gimnazjaliści. W kategorii wiedza III miejsce zajęła Maria Gulba z SP3, II Kamil Dudziński z SP9, wygrała Angelika Lubosz z SP10. Nagrody wręcza burmistrz Arkadiusz Czech. Fot. Jarosław Myśliwski
07.06.2018

Żywy pomnik dla papieża

Kiedy po śmierci papieża Jana Pawła II zastanawiano się, jak w Tarnowskich Górach upamiętnić wielkiego Polaka, postanowiono zorganizować konkurs dla dzieci i młodzieży “Szukałeś nas… Jesteśmy”.

Uznano, że będzie to pomnik, dzięki któremu pamięć o papieżu będzie żywa. W ubiegłym tygodniu w TCK podsumowano trzynastą edycję konkursu. Tym razem tematem był "Jan Paweł II - nauczyciel patriotyzmu". Jak powiedział ks. Adam Spałek, diecezjalny…


Artykuł ukazał się w GWARKU 22/2018 z 05.06.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.