• Wojciech Wocław, popularyzator wiedzy z zakresu savoir-vivre`u, podkreśla, że ślub to wydarzenie o charakterze formalnym, wymagające elegancji i wyrafinowania.
    Wojciech Wocław, popularyzator wiedzy z zakresu savoir-vivre`u, podkreśla, że ślub to wydarzenie o charakterze formalnym, wymagające elegancji i wyrafinowania. Fot. Kamil A. Krajewski
21.02.2018

Z gośćmi czy dla gości, czyli ślubny savoir-vivre

Ślub nie jest eventem - a przynajmniej nie powinien nim być. Czy w dobie fotobudek, animacji i mody na oryginalność jest jeszcze miejsce dla dress code`u i ślubnej etykiety? Pytamy Wojciecha S. Wocława, zawodowego konferansjera, popularyzatora wiedzy z zakresu savoir-vivre.

Choć na ślubach najwięcej emocji wzbudza suknia panny młodej, to pan młody jest najbardziej narażony na stylizacyjną wpadkę. Siląc się na oryginalność, niejeden mężczyzna, zamiast elegancko się ubrać, w dniu swojego ślubu raczej się przebiera. Pytanie:…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 8/2018 z 20.02.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.