10.07.2019

Z głową w koronach drzew

Woda przyjemnie chlupocze o burty łodzi, która po kilku minutach przybija do niewielkiej przystani koło wiatraka. Postawiono go wiele lat temu, stał się symbolem Zielonej i zupełnie niedawno odnowiony prezentuje się całkiem, całkiem.

W ubiegłym roku oddano tutaj ścieżkę przyrodniczą i na ostatnim przystanku chyboczą się pokaźnych rozmiarów drewniane ryby, wyłowione przez wędkarza, który także wyszedł spod dłuta Ryszarda Wysockiego, miejscowego rzeźbiarza. Żeby zobaczyć wędkarza i jego trofea, trzeba przejść…


Artykuł ukazał się w GWARKU 27/2019 z 09.07.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.