•  
      Fot. Krzysztof Garczarczyk
22.02.2020

Z lotniska w Pyrzowicach do szpitala. To raczej nie koronawirus

Wczoraj podczas odprawy na lotnisku w Pyrzowicach pasażer zgłosił, że wraca z Chin i chciałby się profilaktycznie przebadać.

Mężczyzna podróżował tranzytem z Chin do Polski, trafił do Szpitala Powiatowego w Zawierciu. Placówka informuje, że podczas badania lekarskiego u pacjenta nie stwierdzono objawów klinicznych wskazujących na obecność koronawirusa. Wykonywane są jeszcze badania laboratoryjne. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.