•  Zdjęcie poglądowe.
     Zdjęcie poglądowe. Fot. Pixabay
05.06.2018

Z marihuaną na lekcje

Prelekcja funkcjonariuszy Straży Granicznej w szkole okazała się pechowa dla dwóch uczniów – 16 i 17-latka.

4 czerwca w jednej ze szkół w powiecie tarnogórskim funkcjonariusze Straży Granicznej prowadzili prelekcję poświęconą narkotykom. Przywieźli ze sobą psa, wyszkolonego do wyszukiwania środków odurzających. W pewnym momencie zwierzę „oznaczyło” dwóch uczniów – 16 i 17-latka.

Do szkoły przyjechali policjanci. Uczniowie przyznali się do posiadania marihuany. Przy 17-latku znaleziono torebki foliowe z suszem roślinnym. Kolejne narkotyki, z których można było przygotować ponad 60 działek dilerskich, policjanci znaleźli w mieszkaniach uczniów. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.