09.10.2019

Z Navalem w Piekarach o bezpieczeństwie

W Piekarach Śląskich odbędzie się konferencja “Bezpieczeństwo i zagrożenia terrorystyczne”. Gościem specjalnym będzie Naval – były żołnierz jednostki GROM. Konferencja odbędzie się 11 października o godz. 10 w Miejskim Domu Kultury przy ul. Bytomskiej.

Naval to były żołnierz jednostki specjalnej GROM, uczestnik wielu misji, m.in. w Afganistanie, operator w zespole bojowym, nagradzany za służbę najwyższymi odznaczeniami wojskowymi. Gość konferencji opowie o swoich przeżyciach i doświadczeniach. Przybliży słuchaczom informacje dotyczące selekcji do jednostki oraz dane dotyczące tajników szkolenia. Podzieli się spostrzeżeniami z misji zagranicznych i działań bojowych.

Aby uczestniczyć w wydarzeniu konieczne jest posiadanie wejściówki, którą można odebrać w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Teodora Heneczka przy ul. Kalwaryjskiej 62D i Miejskim Domu Kultury przy ulicy Bytomskiej 73. (CR)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.