•  Część uczestników i organizatorów fotograficznego pleneru.
     Część uczestników i organizatorów fotograficznego pleneru. Fot. Agnieszka Reczkin
18.11.2019

Z obiektywem przeciw wycince na Szymały

Portret z lipą przeznaczoną do wycinki – to jedna z kategorii fotograficznego konkursu i jednocześnie kolejna akcja przeciw wycince drzew przy ul. Szymały w Radzionkowie.

13 listopada stowarzyszenie Zielona Ziemia, CKU i Uniwersytet Trzeciego Wieku w Bytomiu zorganizowały Fotograficzny Plener Uliczny. Chodziło o to, by pokazać, że lipy przy ul. Szymały nie powinny zostać wycięte, są częścią miasta i dużo dają jego mieszkańcom. Wspominano m.in.…


Artykuł ukazał się w GWARKU 46/2019 z 19.11.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.