•  Zawodniczki UKHT Ósemka Tarnowskie Góry, srebrne medalistki MP juniorek, prowadzone przez trenera Janusza Micała, mają powody do radości .
     Zawodniczki UKHT Ósemka Tarnowskie Góry, srebrne medalistki MP juniorek, prowadzone przez trenera Janusza Micała, mają powody do radości . Fot. archiwum UKHT Ósemka
11.07.2019

Z Ósemki do kadry Polski na ME

Kilka hokeistek na trawie Ósemki Tarnowskie Góry otrzymało powołanie do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy do lat 21 grupy B, które odbędą się od 14 do 20 lipca w Turcji. – Mamy się czym pochwalić – cieszy się Dariusz Masłyka, prezes tarnogórskiego klubu.

Wśród 18 zawodniczek powołanych przez selekcjoner reprezentacji K-21 Alicję Koperską znalazły się: Maria Śniegórska, Paulina Reder, Sandra Tatarczuk, Anna Lipka, Nicole Chruszcz i Patrycja Sęk. Teraz w rozgrywkach ligowych trwa przerwa, treningi odbywają się tylko raz w tygodniu, ale zawodniczki Ósemki już powoli myślą o nadchodzącym sezonie. (K)

Zabawa niemowląt - porównaj na Ceneo

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.