•  Tarnogórzanka mieszka w Maladze od 5 lat.
     Tarnogórzanka mieszka w Maladze od 5 lat. Fot. Archiwum prywatne
01.02.2020

Z Tarnowskich Gór do Malagi

Tarnogórzanka Aleksandra Lipa uwielbia swoje rodzinne miasto, ale długo miejsca w nim nie zagrzała. Studiowała w Bolonii, potem trafiła do Hiszpanii i Anglii. Dziś uczy języka hiszpańskiego, prowadzi swojego bloga, jest youtuberką, napisała dwie książki i pokazuje, że czasami warto zwolnić tempo życia.

Aleksandra Lipa urodziła się i wychowała w Tarnowskich Górach, jest absolwentką I LO im. S. Sempołowskiej. – To miasto, które zawsze będzie mi się kojarzyło z dzieciństwem i do którego bardzo chętnie wracam i zapraszam wszystkich moich zagranicznych gości. Uwielbiam Tarnowskie…


Artykuł ukazał się w GWARKU 5/2020 z 04.02.2020

komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.