•  Wciąż nie wiadomo, co zabawiło rzekę na czerwono.
     Wciąż nie wiadomo, co zabawiło rzekę na czerwono. Fot. Archiwum
12.07.2018

Zabarwiona, nieskażona? Co ustalił WIOŚ?

Dlaczego woda w Stole zabarwiła się na czerwono? Skąd substancja barwiąca wzięła się w wodzie? Czy zanieczyszczenie było groźne dla ludzi i środowiska?

W poniedziałek, 2 lipca w Strzybnicy, na wysokości "Zametu" zauważono, że woda w Stole zabarwiła się na czerwono. Zaalarmowano straż pożarną, na miejsce przyjechały zastępy z jednostki w Tarnowskich Górach, ochotnicy ze straży "Florian" w Strzybnicy oraz…


Artykuł ukazał się w GWARKU 27/2018 z 10.07.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.