•  Latem zeszłego roku otwierano plac między blokami w Strzybnicy. Nikt nie protestował przeciw budowie. Podobnie jest z placami w innych dzielnicach.
     Latem zeszłego roku otwierano plac między blokami w Strzybnicy. Nikt nie protestował przeciw budowie. Podobnie jest z placami w innych dzielnicach. Fot. Jacek Tarski
30.06.2018

Zabawa nie dla wszystkich

Place zabaw rosną, jak grzyby po deszczu i nie wszystkim się to podoba. Na hałas skarżą się mieszkańcy pobliskich bloków.

W ubiegłym tygodniu dostaliśmy list od mieszkanki Osady Jana w Tarnowskich Górach.

"Ludzie, opamiętajcie się! Idźcie do domu o 19! Nasza cierpliwość się kończy, mamy dosyć. (...) Siedzicie do późna, co dzień dłużej, hałasujecie, kiedy ludzie chcą…


Artykuł ukazał się w GWARKU 26/2018 z 03.07.2018

komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.