•  
      Fot. Pixabay
07.03.2018

Zabytki bez paneli

Ogromnym zainteresowaniem w Tarnowskich Górach cieszą się nabory do programów ograniczenia niskiej emisji i odnawialnych źródeł energii. Ale nie wszyscy mogą wnioski o dofinansowanie składać. Pecha mają właściciele domów zabytkowych lub tych znajdujących się w strefie objętej ochroną konserwatora zabytków.

Więcej przeszkód jest w przypadku OZE czyli odnawialnych źródeł energii. Według regulaminu instalacje OZE nie mogą zostać zamontowane ani na, ani w budynkach objętych ochroną konserwatora zabytków. Ograniczenie dotyczy także budynków widniejących w gminnym rejestrze zabytków i tych zabytkowych obiektów, które…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 10/2018 z 06.03.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.