•  Dla widzów obecnych na otwarciu kina przygotowano m.in. pokaz możliwości 3D.
     Dla widzów obecnych na otwarciu kina przygotowano m.in. pokaz możliwości 3D. Fot. Elżbieta Kulińska
09.03.2019

Zacisze oficjalnie otwarte

Kino Zacisze mieszczące się w Miejskim Ośrodku Kultury w Piekarach Śląskich zostało oficjalnie otwarte. Można w nim oglądać filmy w 3D.

Remont trwał wiele miesięcy i kosztował sporo nerwów o czym mówili oficjalnie i nieoficjalnie zarówno szef MDK Piotr Zalewski jak i Jakub Pudełko, wicedyrektor MDK ds. kina Zacisze. Jeszcze dzień wcześniej zrywano kawałek wykładziny, do której zastrzeżenia miała straż pożarna. Wcześniej…


Artykuł ukazał się w GWARKU 11/2019 z 12.03.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.