15.03.2019

Zaginiony 36-latek wrócił do domu

Mężczyzna zaginął wczoraj wieczorem. Poszukiwania zakończyły się dziś przed godz. 11, kiedy do dyżurnego policji dotarła wiadomość, że zaginiony mężczyzna wrócił do domu. Policja dziękuje wszystkim biorącym udział w poszukiwaniach. Naszym czytelnikom dziękujemy za udostępnianie posta.

Mieszkaniec Nakła Śląskiego po skończonej pracy wyszedł z zakładu w Miasteczku Śląskim i przez telefon oświadczył rodzinie, że ma myśli samobójcze. Szukali go policjanci i strażacy. Dziś przed południem wrócił do domu. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.