•  
      Fot. Archiwum policji
08.01.2019

Zaginął Damian Wandzik

Tarnogórscy policjanci poszukują Damiana Wandzika. Ostatnio był widziany 3 grudnia i do tej pory nie powrócił do domu.

26-latka ostatnio widział brat - 3 grudnia w Tarnowskich Górach. Od tej pory zaginiony nie nawiązał kontaktu z rodziną ani ze znajomymi. Wcześniej zdarzało mu się wychodzić z domu i wracać po dwóch lub czterech tygodniach.

Zaginiony ma 178 cm wzrostu, czarne włosy, lekki wąsik. Znaki szczególne: tatuaż na przedramieniu w postaci „uśmiechniętych gwiazdek” oraz na lewej łydce w postaci „orła zawiniętego z wężem”.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach 32-39-35-255 lub najbliższą jednostką policji pod numerem 997 lub 112. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.