07.06.2019

Zaginiona pani Aniela znalazła się w szpitalu

Wczoraj pialiśmy o poszukiwaniach zaginionej 64-latki. Odnalazła się w Wielospecjalistycznym Szpitalu Powiatowym w Tarnowskich Górach. Nie pamięta, co się z nią działo.

Pani Aniela 4 czerwca wyszła z przychodni lekarskiej przy ul. Piłsudskiego i już nie wróciła do domu. Rozpoczęto poszukiwania. Po dwóch dniach pielęgniarka z „Trójki” powiadomiła policję, że zaginiona jest w szpitalu. 64-latka powiedziała mundurowym, że nie pamięta, co działo się po wyjściu z przychodni. Odzyskała świadomość dopiero 6 czerwca, była wtedy na Osadzie Jana. Poszła do szpitala o. kamilianów. Stamtąd przewieziono ją na badania do WSP. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.