• Garfield zaginął w marcu. Właściciele bardzo za nim tęsknią.
    Garfield zaginął w marcu. Właściciele bardzo za nim tęsknią. Fot. Archiwum fundacji
19.05.2017

Zaginiony kot w Opatowicach, inny znaleziony w Pniowcu

Fundacja “Ulga w Cierpieniu” pomaga w poszukiwaniu Garfielda i próbuje odnaleźć właściciela innego kota z charakterystycznym tatuażem.

W marcu zaginął kocurek Garfield. Mieszkał w domu w Opatowicach. To mieszaniec dachowca z kotem rasy maine coon. Bardzo łagodny. Przyjazny psom. Przewidziana nagroda dla znalazcy.

Z kolei w lutym na terenie Pniowca znaleziono dużego, pręgowanego kocura. Jest bardzo łagodny, typowo domowy. Ma charakterystyczny tatuaż w lewym uchu, jednak nie jest zarejestrowany w żadnej bazie danych. Być może zwierzę zostało sprowadzone z zagranicy. Fundacja poszukuje właściciela kota lub nowej rodziny dla niego.

Osoby, które mają jakieś informacje w sprawie kotów, proszone są o kontakt z fundacją: tel. 604-253-456, e-mail: fundacja@ulgawcierpieniu.pl.

(esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.