•   Robert Płaszczymąka.
      Robert Płaszczymąka. Fot. Archiwum szkoły
10.06.2018

Zagubionym robotem wygrał międzynarodowy konkurs

- Nagroda była dla mnie ogromnym zaskoczeniem – mówi Robert Płaszczymąka, uczeń tarnogórskiego Zespołu Szkół Artystyczno-Projektowych. Wygrał międzynarodowy konkurs na małą formę graficzną.

Konkurs organizował Zakład Grafiki Instytutu Sztuki Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie, jako imprezę towarzyszącą Międzynarodowemu Triennale Grafiki. Robert Płaszczymąka zdobył I nagrodę w kategorii 14-18 lat. – Konkurs stał na bardzo wysokim poziomie. Trudno było zauważyć różnicę między pracami z kategorii, w…


Artykuł ukazał się w GWARKU 23/2018 z 12.06.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.