• Policjanci szybko ustalili, kim są napastnicy.
    Policjanci szybko ustalili, kim są napastnicy. Fot. Archiwum policji
13.11.2017

Zamiast piwa - kradzież telefonu

Młody mężczyzna chciał napić się piwa z nieznajomymi. Skończyło się to dla niego stratą telefonu komórkowego. 21-letni sprawca rozboju jest już w rękach policji.

10 listopada przed południem na jednej z piekarskich ulic 27-latek poznał dwóch młodych mężczyzn. Postanowił napić się z nimi piwa. Jeden z kompanów od butelki poprosił go, żeby wyciągnął telefon i włączył jakąś muzykę. Gdy tylko 27-latek spełnił tę prośbę, mężczyzna kopnął go w rękę i zabrał komórkę. Potem obaj nieznajomi uciekli.

Poszkodowany powiadomił o wszystkim policję. Funkcjonariusze szybko ustalili personalia napastników. W mieszkaniu jednego z nich znaleźli skradziony telefon. Ustalili też, że ofiarę zaatakował 21-letni piekarzanin Krzysztof W. Był nietrzeźwy. Za rozbój grozi kara do 12 lat więzienia.

(esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.