•  Panu Mirosławowi dziękował komendant powiatowy policji.
     Panu Mirosławowi dziękował komendant powiatowy policji. Fot. Archiwum policji
09.09.2019

Złapał sklepowego złodzieja. Komendant mu podziękował

Pan Mirosław zapakował zakupy do samochodu i miał już odjeżdżać, kiedy zauważył, że przez drzwi, którymi normalnie wchodzi się do marketu, wybiega mężczyzna z pełnym koszykiem.

Do zdarzenia doszło przy jednym z marketów w Tarnowskich Górach. Pan Mirosław pobiegł za sklepowym złodziejem i złapał go. Pomogli mu przechodnie i policjant po służbie. O sprawie pisaliśmy w artykule "Tarnogórzanin złapał złodzieja. Pomogli mu przechodnie"

Komendant powiatowy policji w Tarnowskich Górach, insp. Krzysztof Hajda podziękował panu Mirosławowi za wzorową postawę obywatelską. Podkreślił, że taki czyn stanowi niezwykłe wsparcie dla działań policji, a odwaga i determinacja mężczyzny zasługują na najwyższe uznanie.

Policjanci dziękują również świadkom i policjantowi po służbie, którzy pomogli przytrzymać agresywnego złodzieja do czasu przyjazdu patrolu policji. (esp)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.