•  
      Zdjęcia: Archiwum PSP
08.03.2019

Zapaliły się elektrośmieci

Trwa akcja gaszenia pożaru elektrośmieci w Reptach Śląskich. Sytuacja jest już pod kontrolą.

Pożar wybuchł na posesji, na której składowane są odpady elektryczne, m.in. stary sprzęt AGD i RTV – w okolicy ul. ks. Renka w Reptach Śląskich. Sytuacja wyglądała groźnie: gęsty i czarny dym, mieszkańcy mówili też, że słychać wybuchy. Okazało się jednak, że pożar nie jest bardzo niebezpieczny.

Pożar objął teren na zewnątrz, o powierzchni ok. 20x30 m kw. i garaż.

Jeden ze świadków zdarzenia opowiada: "Prowadziłem prace nieopodal  i przez okno zauważyłem dym. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że ze składowiskiem graniczył warsztat i mały domek. Ogień przedostawał się do warsztatu, wiec razem z właścicielami i innymi ludźmi, którzy przyjechali na miejsce zaczęliśmy schładzać ścianę warsztatu, na której pojawił się ogień. Po może 10 minutach od naszego przyjazdu dojechała straż pożarna."

(esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.