06.11.2019

Zapatrzył się w telefon i wpadł na samochód

We wtorek, przed godz. 14 na ul. gen. Maczka na os. Wieczorka w Piekarach Śląskich 40-letni kierowca nissana potrącił 12-latka.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że chłopiec zapatrzył się w smartfon i wbiegł na przejście dla pieszych. Z urazem nóg został odwieziony do szpitala. Kierowca nissana był trzeźwy. Policjanci radzą, by przechodząc przez jezdnię piesi choć na chwilę oderwali oczy od telefonu.

(esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.