02.04.2019

Zaproszenie na koncert Ireny Santor

W niedzielę, 7 kwietnia o godz. 17 w Tarnogórskim Centrum Kultury zaśpiewa Irena Santor. Organizatorzy mają dla naszego czytelnika podwójne zaproszenie na koncert.

Irena Santor obchodzi w tym roku diamentowy jubileusz pracy artystycznej i świętuje go cyklem koncertów "Śpiewam, czyli jestem". Piosenkarce towarzyszyć będzie zespół muzyczny pod kierownictwem Mariusza Dubrawskiego.

Bilety kosztują 65 i 80 zł. Podwójne zaproszenie otrzyma osoba, która w środę, 3 kwietnia jako pierwsza wyśle pod numer 666-388-953 SMS o treści "Irena" (koszt wg taryfy operatora). Start o godz. 11. Zaproszenie będzie do odbioru w TCK. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.