•  Burmistrz Klaudiusz Kandzia odebrał z rąk członka zarządu województwa Izabeli Domogały oraz wicemarszałka Dariusza Starzyckiego umowę na realizację projektu "Kształtujemy wiedzę i umiejętności uczniów w gminie Kalety".
     Burmistrz Klaudiusz Kandzia odebrał z rąk członka zarządu województwa Izabeli Domogały oraz wicemarszałka Dariusza Starzyckiego umowę na realizację projektu "Kształtujemy wiedzę i umiejętności uczniów w gminie Kalety". Fot. Archiwum UM Kalety
16.07.2019

Zastrzyk w edukację

– W tym roku w naszym budżecie mamy 8,8 mln zł na edukację, a dodatkowo na ten jeden projekt dostaliśmy prawie 900 tys. zł. Jest to niesamowity zastrzyk finansowy – mówi Klaudiusz Kandzia, burmistrz Kalet.

To, obok Tarnowskich Gór, jedyne miasto z powiatu tarnogórskiego, które otrzymało wsparcie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 na zapewnienie równego dostępu do edukacji dobrej jakości.

Podpisanie umów odbyło się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa…


Artykuł ukazał się w GWARKU 28/2019 z 16.07.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.