04.12.2019

Zatracona zdolność słuchania

Powiedziałem koledze, że jeszcze nie słyszałem, by chory w szpitalu umarł z głodu. Wcale nie znaczy to, że sznitka z masłem to fajna kolacyjka, ale przecież są bliscy, który wałówę do szpitala przyniosą i jakoś nieszczęśnik głodowe racje przetrzyma.

Mnie natomiast znacznie bardziej od szpitalnej aprowizacji zainteresowała sprawa oszustw na udawanej "giełdzie" i tego, ile niektórzy są w stanie zapłacić, by przekonać się o własnej, że użyję eufemizmu, nieodpowiedzialności.

O oszustach trąbią od lat. Codziennie ktoś kogoś usiłuje zrobić w konia,…


Artykuł ukazał się w GWARKU 48/2019 z 03.12.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.