06.11.2019

Zatrucie czadem w Bobrownikach Śląskich. W szpitalu matka z dwójką dzieci

Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem, 5 listopada w budynku przy ul. Korola w Bobrownikach Śląskich. W tym samym miejscu strażacy interweniowali też dzień wcześniej.

4 listopada w mieszkaniu włączył się czujnik. Strażacy wykonali pomiary i faktycznie ulatniał się czad. Jednak nie było potrzeby hospitalizacji lokatorów. Dzień później przed godz. 20 w tym samym mieszkaniu znów włączył się alarm. Pomiary również wykazały obecność tlenku węgla. Tym razem jednak zespół ratownictwa medycznego zdecydował o zabraniu do szpitala 34-latki i jej dwójki dzieci w wieku 2 i 14 lat. Przypuszczalna przyczyna ulatniania się tlenku węgla to wada komina. O sprawie powiadomiono zarządcę budynku. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.