•  Sceneria obywatelskiego zatrzymania na osiedlu "Przyjaźń".
     Sceneria obywatelskiego zatrzymania na osiedlu "Przyjaźń". Fot. Archiwum czytelnika
19.11.2019

Zatrzymanie obywatelskie, ale nie na siłę

Jechał za oplem od Lasowic aż na “Przyjaźń”. Tam pomógł policji zatrzymać pijanego kierowcę. Obywatelskie zatrzymanie. Okazuje się, że wcale tak często się nie zdarza.

– Zdarza się raz, góra dwa razy w miesiącu – mówi o obywatelskim zatrzymaniu sierż. szt. Jacek Mężyk, pełniący obowiązki rzecznika komendy policji w Tarnowskich Górach. Pytamy o to w związku z tym, co działo się w Tarnowskich Górach 13 listopada…


Artykuł ukazał się w GWARKU 46/2019 z 19.11.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.