•  38-latek trafił do policyjnego aresztu.
     38-latek trafił do policyjnego aresztu. Fot. Archiwum policji
29.10.2018

Zatrzymano podejrzanego o pedofilię piekarzanina

W sobotę, 27 października internauci powiadomili policję, że na forum internetowym znaleźli pedofila.

Z ustaleń policjantów wynika, że mieszkaniec Piekar Śląskich pisał na czacie z dziewczynką. Internautka poinformowała go, że ma 13 lat. Mimo to mężczyzna zaproponował spotkanie i składał nastolatce propozycje seksualne.

Mężczyzna i dziewczyna mieli się spotkać na dworcu autobusowym w Bytomiu. Policjanci wiedzieli, jak będzie ubrany pedofil i obserwowali okolice. W pewnym momencie zauważyli mężczyznę ubranego tak jak było to opisane w informacjach do 13-latki. Policjanci zatrzymali 38-latka. Mieszkaniec Piekar Śląskich trafił do policyjnego aresztu. 28 października usłyszał zarzut, a prokurator objął go policyjnym dozorem. Grozi mu do 2 lat więzienia. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.