•  
      Fot. Archiwum policji
05.01.2018

Zatrzymują drogowych piratów

Dziś, 5 stycznia, do godz. 22 potrwa policyjna akcja „Prędkość”. W łapaniu drogowych piratów mają pomóc m.in. nowe radary laserowe, o których pisaliśmy wczoraj.

Policjanci kontrolują przestrzeganie ograniczenia prędkości głównie w miejscach, gdzie dochodzi do największej liczby zdarzeń drogowych. Przy okazji sprawdzają też trzeźwość kierowców, wyposażenie samochodu, dokumenty oraz to, czy pasażerowie mają zapięte pasy, a dzieci są w fotelikach. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.