•  Zawadzkiego jest długą ulicą, co niektórych zachęca do szybkiej jazdy.
     Zawadzkiego jest długą ulicą, co niektórych zachęca do szybkiej jazdy. Fot. Alicja Jurasz
06.10.2018

Zawadzkiego jak autostrada

Mieszkańcy domów przy ul. Zawadzkiego i okolicach w Krupskim Młynie boją się o bezpieczeństwo swoje i dzieci. Chodzi o zbyt szybko jeżdżące ulicą samochody. Na Zawadzkiego znajdują się przejścia dla pieszych prowadzące do przedszkola, mostu wiszącego czy do banku. Jeżdżą nią często rowerzyści.

Mieszkańcy zebrali podpisy i napisali petycję do wójta gminy. Zwracają uwagę, że samochody jeżdżą Zawadzkiego nawet z prędkością ponad 100 km na godzinę. Kierowcy naruszają przepisy dojeżdżając do pracy w zakładzie Nitroerg, a w weekendy do przystani kajakarskiej umiejscowionej jest w…


Artykuł ukazał się w GWARKU 40/2018 z 09.10.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.