•  
      Zdjęcia: Archiwum PSP Tarnowskie Góry
11.01.2019

Zawalił się dach szwalni

Wczoraj, 10 stycznia zawalił się dach budynku przy ul. Męczenników Oświęcimia w Radzionkowie. Kiedyś była tam szwalnia.

Teraz to pustostan. Znajduje się naprzeciw komisariatu i to właśnie radzionkowscy policjanci zaalarmowali strażaków. 10 stycznia zawaliło się ok. 60 proc. dachu, który spadł na strop pierwszej kondygnacji.

Budynek dokładnie przeszukano, żeby sprawdzić, czy w środku kogoś nie ma – informuje sekc. Maciej Świderski z tarnogórskiej komendy Państwowej Straży Pożarnej. W akcji brały udział m.in. specjalistyczne grupy poszukiwawczo-ratownicze – z Radzionkowa i Jastrzębia Zdroju. Ta druga z dwoma psami. (esp)


Artykuł ukazał się w GWARKU 3/2019 z 15.01.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.