•  W książce pełno jest archiwalnych, unikatowych zdjęć.
     W książce pełno jest archiwalnych, unikatowych zdjęć. Fot. Archiwum
24.11.2018

Zbrosławice, konie i ludzie

Pierwsze bliskie spotkanie z koniem miał w wieku 5 lat. “Przelazłem na niego z płotu. Szczęście trwało do czasu, gdy klacz schyliła się po trawę” – wspomina.

Mimo że przygoda zakończyła się niezbyt fortunnie, Wojciech Ginko nie zraził się do koni. I bardzo dobrze, bo pewnie dziś nie napisałby pasjonującej książki o koniach i ludziach oraz miejscach i czasach, w których rozwijała się jego jeździecka pasja.

Można dyskutować czy…


Artykuł ukazał się w GWARKU 47/2018 z 27.11.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.