•  W wypadku w Piekarach Śląskich ucierpiał motocyklista.
     W wypadku w Piekarach Śląskich ucierpiał motocyklista. Fot. Archiwum policji
08.05.2018

Zderzenia peugeota z citroenem i citroena z yamahą

Na ul. Opatowickiej w Tarnowskich Górach zderzyły się dwie osobówki. W Piekarach Śląskich na ul. Kotuchy – dostawczy citroen z motocyklem.

Do obu wypadków doszło w poniedziałek, 7 maja. Na ul. Opatowickiej 54-letni mieszkaniec Zabrza zawracał peugeotem 508 i nie udzielił pierwszeństwa przejazdu citroenowi xsara picasso, za kierownicą którego była 26-latka z powiatu tarnogórskiego. Kobieta z lekkimi obrażeniami trafiła do szpitala.

Wypadek w Piekarach Śląskich na ul. Kotuchy wydarzył się ok. godz. 9. W zdarzeniu uczestniczyli dwaj bytomianie: 45-latek kierujący citroenem i 37-latek jadący motocyklem yamaha. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 45-latek skręcał w lewo i zderzył się z wyprzedzającym go w tym samym czasie motocyklem. Motocyklista został przewieziony do szpitala. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.