07.03.2019

Zderzenie aut na Gliwickiej

Do zdarzenia doszło wczoraj, 6 marca po południu, na ul. Gliwickiej w Tarnowskich Górach, za obwodnicą w kierunku Rept Śląskich.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jadąca peugeotem 21-letnia tarnogórzanka na prostym odcinku drogi najechała na tył opla corsy. Za kierownicą drugiego auta siedział 59-latek z Nakła Śląskiego. Pasażer opla z podejrzeniem urazu kręgosłupa został zabrany do szpitala. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.