•  Zderzyły się 4 auta. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.
     Zderzyły się 4 auta. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Zdjęcia: OSP Brynica
10.05.2018

Zderzenie czterech aut na DW 908

Kierowca fiata punto wjechał w tył daewoo matiza. Ale na tym się nie skończyło, bo rykoszetem dostały jeszcze dostawczy vw i audi A4.

Do kolizji doszło dziś rano, 10 maja, na DW 908 między Miasteczkiem Śląskim a Tarnowskimi Górami, na wysokości stacji benzynowej. Kierowca fiata jechał w kierunku Tarnowskich Gór. Nie zachował odpowiedniej odległości od jadącego przed nim matiza i na niego najechał. Na tym się nie skończyło, bo w kolizji uczestniczyły jeszcze dwa auta jadące przed daewoo - vw i audi.

Sprawca kolizji był trzeźwy. Dostał mandat. (esp)

Zdjęcia: OSP Brynica


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.