12.01.2018

Zderzenie dwóch aut i rowerzysty [AKTUALIZACJA]

Dziś przed godz. 9, na skrzyżowaniu ul. Lasowickiej, Siewierskiej i Obwodnicy w Tarnowskich Górach zderzyły się skoda i mercedes. W zdarzeniu ucierpiał też rowerzysta.

50-latka, mieszkanka powiatu tarnogórskiego, jechała skodą - obwodnicą. Skręcała w lewo w ul. Siewierską i zderzyła się z mercedesem prowadzonym przez 65-letniego tarnogórzanina. To jednak nie koniec. Siłą odrzutu mercedes uderzył w 65-letniego rowerzystę. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Rowerzysta miał tylko otarcia głowy. Kierująca skodą dostała mandat. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.