•  
      Zdjęcia: Agnieszka Reczkin
10.09.2018

Zderzenie dwóch osobówek i autobusu

Do wypadku doszło dziś rano, na skrzyżowaniu z krajówką w Boniowicach.

Kierowca vw sharana jechał od strony Gliwic do Laryszowa. Wjeżdżał na skrzyżowanie z drogi podporządkowanej. - Wiem, że to niebezpieczne miejsce, że kierowcy jeżdżą tutaj szybko. Wiem, że trzeba być bardzo ostrożnym. I byłem. Patrzyłem na drogę, wyjechałem wolno. W ogóle nie zauważyłem, że główną drogą, od strony Zabrza jedzie samochód. Ruszyłem i strzał – opowiadał tuż po wypadku kierowca sharana, 45-latek z Gliwic

Zderzył się z oplem vectrą, za kierownicą którego siedział 63-latek z Zabrza. Vw „obróciło”, a opel uderzył jeszcze w stojący po drugiej stronie skrzyżowania autobus miejski linii 712. Na miejsce przyleciało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. W wypadku poszkodowana jest 69-letnia pasażerka opla. Prawdopodobnie doznała urazu twarzy. (esp)


Artykuł ukazał się w GWARKU 36/2018 z 11.09.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.