•  Kierująca oplem prawdopodobnie wymusiła pierwszeństwo.
     Kierująca oplem prawdopodobnie wymusiła pierwszeństwo. Fot. Archiwum policji
03.03.2018

Zderzenie forda i opla. Poszkodowana kobieta w ciąży

Do zdarzenia doszło w piątek, 2 marca, przed godz. 15 na skrzyżowaniu ul. Bytomskiej z Graniczną w Piekarach Śląskich.

Od strony Bytomia w kierunku centrum Piekar Śląskich jechał ford. Za kierownicą siedziała kobieta w ciąży, w samochodzie był też 10-latek. W pewnym momencie z podporządkowanej ul. Granicznej wyjechał prowadzony przez kobietę opel. Doszło do zderzenia. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca oplem wymusiła pierwszeństwo.

Kobieta w ciąży została odwieziona do szpitala na badania. Chłopcu nic się nie stało. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.